O NAS

Konstrukcją domów w technologii szkieletowej zajmujemy się od ośmiu lat. Zdobyliśmy doświadczenie, nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi dostawcami i fachowcami. Wypracowaliśmy sposób budowy, który zapewnia stawianym przez nas domom trwałość, ergonomię, niezawodność i ekonomiczne użytkowanie. Nie zapominamy też o estetyce, Wszystko po to, byś zamieszkał w pięknym wnętrzu i w bezpiecznym otoczeniu.
Nasze doświadczenia w budownictwie, stałe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań i wprowadzanie ich w życie, pozwoliły nam wypracować unikalne projekty, Dbamy o wysoką jakość naszych konstrukcji i o portfel inwestora. Wypracowany przez nas system budowania pozwala na stawianie domów mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych.
Unikalne konstrukcje stawianych przez nas budynków są lekkie, ale stabilne. Pozwalają na usytuowanie ich w rożnych warunkach, na rożnych gruntach, w miejscach narażonych na gwałtowne zmiany pogody, na terenach grząskich, podmokłych, a nawet na stromych skarpach. Co więcej, wyjątkowość konstrukcji przez nas oferowanych, umożliwia nam tworzenie budynków mobilnych. Ich zaletą jest to, że mogą być umieszczane w miejscach o nieuregulowanym przez prawo miejscowe statusie (np. brak MPZP).
Autorem projektów jest mgr inż. architekt Tomasz Piskorski