ZALETY TECHNOLOGII

Przez cały czas naszej obecności w branży budowlanej, pomagaliśmy rozwiązywać problemy naszych klientów, które pojawiały się przy budowie domów tradycyjnych. Często dochodziło m.in. do niedoszacowań kosztów budowy, opóźnień podwykonawców, a co za tym idzie, trudności we właściwym zaplanowaniu harmonogramu prac oraz kolejnych etapów inwestycji, czy nawet do nieuwzględnienia w kosztorysie funduszy na całe zaplecze budowy.

Ustalone wcześniej koszty robocizny często rosną po zakończeniu prac z niewyjaśnionych przyczyn. Zdarzają się nieprzewidziane trudności technologiczne, poprawki lub przeróbki po poprzednich ekipach, czy inne nieprzewidziane problemy. To wszystko sprawia, że koszty robocizny stają się ogromnym problemem i inwestor będzie miał problem z zaplanowaniem budżetu, nawet przy pracy z doświadczonymi budowlańcami.

Pozbycie się jak największej ilości problemów, było naszym celem przy tworzeniu naszej technologii. Przenieśliśmy proces budowy z działki inwestora, na halę. Wszystkie elementy są prefabrykowane w naszym zakładzie montażowym,a następnie składane na naszej hali. Wyeliminowaliśmy dzięki temu uwarunkowania pogodowe, które nie stanowią teraz problemu i możemy produktywnie wykorzystać każdą godzinę. Zmniejszył się też koszt dojazdów ekipy na teren budowy, a co za tym idzie koszt robocizny oraz wyeliminowaliśmy „postojowe”, co również korzystnie wpłynęło na cenę.

Brak jest też opóźnień, gdyż nad produkcją pracuje tylko jedna ekipa, która ma dokładnie wszystko zaplanowane. Wiedzą jakie etapy i kolejne prace występują po sobie oraz jak zmontować każdy element. Koszty socjalne budowy również uległy wyeliminowaniu.

 

Nasza technologia daje nam pełność świadomość kosztów i możemy jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac poinformować klienta o całkowitym koszcie budowy. Żadne dodatkowe wydatki nie zaskoczą naszych klientów. Koszt budowy, który klient otrzymuje podczas podpisania umowy jest ostateczny i nieprzekraczalny.

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze nie tracimy czasu na konfrontowanie możliwości finansowych inwestora, umiejętności wykonawcy z pomysłami architekta, przez co maksymalnie skracamy czas wykonania budynku.

Dzięki Polhome i naszej technologi możesz zostać posiadaczem wymarzonego domu nie tracąc nerwów pieniędzy i czasu. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i sprawić by budowa domu nie była ciężką przeprawą przez niezliczone problemy, a czystą przyjemnością.